Корупціонер Сацик Ігор Терентійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Сацик Ігор Терентійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Прокуратура Радивилівського району Рівненської області. прокурор

Сфера діяльності: Органи прокуратури
Категорія посади: посадова та службова особа органу прокуратури
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-05-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Сацик Ігор Терентійович, у лютому – березні 2007 року, працюючи на посаді прокурора Радивилівського району Рівненської області і постійно виконуючи функції представника влади, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище та працівником правоохоронного органу, одержав хабар від Бондар В.М. на загальну суму 5000дол.США у поєднанні із його вимаганням, за виконання в її інтересах дій і з використанням наданих йому службових повноважень, зокрема за закриття кримінальної справи відносно її чоловіка Бондара П.М..

Покарання: Сацика Ігоря Терентійович визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України та із застосуванням ст.69 КК України призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк три роки з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на два роки, з конфіскацією всього особисто належного йому майна та з позбавленням його, відповідно до ст.54 КК України спеціального звання – радник юстиції.

Подивіться ще на цих: