Прізвище, ім’я, по батькові: Сарахман Анатолій Геннадійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: СКР ЛВ на ст. Стрий УМВС України на Львівській залізниці. оперуповноважений

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-06-27
Номер судового рішення: 1-316/11

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднаного з вимаганням хабара та умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, зловживання владою або службовим становищем, шляхом використання працівником правоохоронного органу влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.

Покарання: На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання Сарахману Анатолію Геннадійовичу визначити 5 років позбавлення волі з позбавленням права працювати у правоохоронних органах на строк 1 рік. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 /рік/ з позбавленням права працювати у правоохоронних органах на строк 1 рік; На підставі ст. 54 КК України позбавити Сарахмана Анатолія Геннадійовича звання капітана міліції.