Корупціонер Самойленко Людмила Борисівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Самойленко Людмила Борисівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ЦПЗ №5 КД УДППЗ. листоноша місцевого відділення поштового зв’язку м. Мала Виска

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-12-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинила умисні корисливі злочини проти власності, у сфері службової діяльності, у вигляді: заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, у великих розмірах, організованою групою; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища в супереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, вчинене організованою групою; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, якщо воно спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, вчинене організованою групою.

Покарання: На підставі статті 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно за сукупністю злочинів призначити 5 (п»ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у сфері, пов’язаній з матеріальною відповідальністю, обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями в будь-якій галузі, на 3 (три) роки, зі штрафом 8500 грн. Відповідно до ст. 75 КК України Самойленко Л.В., від призначеного покарання звільнити з випробуванням, призначивши їй іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки з покладенням судом обов’язків, передбачених ст.76 КК України, а саме: – повідомляти кримінально-виконавчої інспекцію про зміну місця проживання та роботи; – періодично з’являтись на реєстрацію в кримінально-виконавчу інспекцію.

Залишити відповідь