Прізвище, ім’я, по батькові: Самілик Юрій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ «Атлеш». засновник

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-12-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Дії, вчинені організованою групою, якщо в приготуванні злочинів або їх здійсненні брали участь декілька осіб (три і більш), які заздалегідь зорганізувались в стійке об'єднання для вчинення злочинів, об'єднаних єдиним планом з розподілом функцій учасників групи, направлених на досягнення цього плану, відомого всім учасникам групи; організація здійснення зловживання повноваженнями, тобто умисному, з метою отримання неправомірної вигоди для себе або інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми посадовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, якщо це заподіяло істотну шкоду державним інтересам, призвело тяжкі наслідки та організація здійснення незаконним заняттям рибним промислом, яки заподіяли істотну шкоду.

Покарання: Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Самілику Ю.М. покарання у вигляді 175 000 (сто сімдесят пять тисяч) грн.. з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.