Прізвище, ім’я, по батькові: Салко Віталій Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП «Мокрянське ЛМГ». майстер лісу Мокрянського лісництва

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Салко В.Ю., працюючи майстром лісу Мокрянського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ», проклеймувавши у кварталі № 7/1, 4 Мокрянського лісництва, тобто відвівши у рубку на 190 дерев породи «ялина»більше ніж передбачено лісорубним квитком та матеріалами відводу, загальною кубомасою 153 м?, у результаті чого вони були незаконно зрубані лісорубами Мокрянського лісництва, вчинив зловживання своїм службовим становищем, чим заподіяв тяжкі наслідки державним інтересам на загальну суму 410025.85 грв.

Покарання: Салко Віталія Юрійовича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на три роки з позбавленням права займати керівні посади у державних установах, підприємствах, організаціях на один рік і шість місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Салко В.Ю. від призначеного йому основного покарання, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього судом обов’язки. На підставі ст. 76 КК України покласти на засудженого Салко Віталія Юрійовича обов’язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти цю інспекцію про зміну місця проживання або роботи.