Прізвище, ім’я, по батькові: Ринжук Володимир Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: КП МТК «Калинівський ринок». начальник відділу внутрішнього контролю

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-14
Номер судового рішення: 1-244/11

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським і державним інтересам та інтересам юридичних осіб.

Покарання: За ст. 364 ч. 2 КК України та призначити йому покарання у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України Ринжука Володимира Івановича звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням на 3 (три) роки. Згідно ст. 76 КК України зобов’язати Ринжука Володимира Івановича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.