Прізвище, ім’я, по батькові: Ружинський Максим Олегович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Голосіївський РУ ГУ МВС України в м. Києві. оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою працівником правоохоронного органу, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, у вигляді підриву авторитету та престижу органів державної влади, а також заволодіння чужим майном шляхом обману, за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання визначити у виді позбавлення волі на строк 5(п’ять) років, з позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах на строк 3(три) роки з позбавленням спеціального звання «молодший лейтенант міліції». На підставі ст. 75 КК України звільнити Ружинського М.О. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю три роки. Згідно ст. 76 КК України покласти на засудженого обов’язок періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію та повідомляти їх про зміну місця проживання, роботи.