Прізвище, ім’я, по батькові: Рудой Сергій Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство Україна “Міжнародний дитячий центр” Артек “. керівник служби господарського забезпечення.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-05-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовоюособою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах дає хабар якого-небудь дії з використанням службового становища.

Покарання: Рудого Сергія Михайловича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 368 ч. 1 КК України та призначити йому покарання у вигляді 6 (шести) місяців арешту, з позбавленням обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 2 (два) роки. Зарахувати у строк відбування покарання час перебування Рудого С.М. під вартою з 17 травня 2010 року по 16 серпня 2011 року.