Прізвище, ім’я, по батькові: Руденко Володимир Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . дільничний інспектор з охорони природно-заповідного фонду Покровського науково – дослідного природоохоронного відділення НПП «Білобережжя Святослава»

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2013-04-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Руденко В.А. працюючи на посаді дільничного інспектора з охорони природно-заповідного фонду Покровського науково – дослідного природоохоронного відділення НПП «Білобережжя Святослава» та з 12 листопада 2012 року по даний час працюючи на посаді пожежника (респіраторника) у вказаній установі, будучи у зв’язку з цим службовою особою органу державної влади, умисно порушив обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені п.1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». З метою отримання неправомірної вигоди та у зв’язку з цим поліпшення матеріального стану, 6 липня 2012 року Руденко В.А. зареєструвався у відповідних органах м. Очакова як фізична особа – підприємець і, зайнявшись підприємницькою діяльністю, надавав послуги по перевезенню громадян пасажирським морським транспортом з липня по вересень 2012 року, за що отримав прибуток у розмірі 10 000 грн.

Покарання: Очаківським міськрайонним судом Миколаївської області від 25 березня 2013 року притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст.172-4 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 грн. з конфіскацією у дохід держави отриманого доходу від підприємницької діяльності в розмірі 10 000 грн. Апеляційний суд Миколаївської області: постанову Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області від 25 березня 2013 року відносно Руденка Володимира Анатолійовича – залишити без змін.