Прізвище, ім’я, по батькові: Ростова Єлизавета Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Красногвардійського районного карантинного пункту. провідний спеціаліст – державний інспектор з карантину рослин.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-04-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар будь-якої дії з використанням наданої службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивого документа.

Покарання: Відповідно до ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим – остаточно призначити покарання – П'ЯТЬ років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади організаційно-розпорядчого характеру у сфері державної служби строком на один рік шість місяців без конфіскації майна. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засуджену від відбування основного покарання з випробуванням на два роки, якщо вона протягом зазначеного строку не вчинить нового злочину