Корупціонер Ропій Вадим Вікторович

Прізвище, ім’я, по батькові: Ропій Вадим Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Гусятинський РВ УМВСУ. начальник сектору дільничних інспекторів міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-09-14
Номер судового рішення: 1-130/11

Склад злочину: Ропій В.В. обіймаючи посаду начальника сектору дільничних інспекторів міліції Гусятинського РВ УМВСУ внаслідок чого будучи службовою особою правоохоронного органу що займає відповідальне становище, з використанням свого службового становища, шляхом вимагання одержав хабар.

Покарання: За ч.2 ст.368 КК України та призначити йому покарання за цією статею у виді 5(п»яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з державною службою строком на 2(два) роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Ропія В.В. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2(два) роки. Відповідно п.3 ч.1 ст.76 КК України зобов’язати Ропія В.В. повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи, навчання.Міру запобіжного заходу стосовно Ропія В.В. до вступу вироку в законну силу залишити попередню- у вигляді застави, а після набрання вироку законної сили заставу в розмірі 20 000 (двадцять тисяч) гривень повернути заставодавцю Ропію Анатолію Вікторовичу.

Залишити відповідь