Прізвище, ім’я, по батькові: Романюк Сергій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна екологічна інспекція у Волинській області. начальник відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки на митному кордоні, екологічних постах вантажних відділень Ягодинської та Волинської митниць.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-04-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Умисні дії, спрямовані на одержання хабарів, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, повторно, за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь –яких дій з використанням свого службового становища.

Покарання: Романюка Сергія Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 5(п’ять) років з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та адміністративно- господарських обов’язків строком на 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбуття призначеного за даним вироком основного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років не вчинить нового злочину.