Прізвище, ім’я, по батькові: Родівілін Олексій Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Придніпровський завод кольорових металів”. начальником відділу з комерційних питань.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-11-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Замах на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах. Умисні дії Родівіліна О.Ю., що виразилися в службовій підробці, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видачі завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України визначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності, на термін 2 роки з конфіскацією частини майна, що є особистою власністю, з конфіскацією предметів контрабанди, з відбуванням покарання в установі виконання покарань.