Корупціонер Решняк Валентина Михайлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Решняк Валентина Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Арцизький пункт ветеринарно-санітарного контролю й нагляду на державному кордоні й транспорті. Начальник

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-08-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Cлужбове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також видача свідомо неправильних документів; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також видача свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки; заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено в особливо великому розмірі; одержання посадовою особою хабара за виконання в інтересах, що дає хабар, будь-якої дії з використанням службового становища, по'єднане з вимаганням; одержання посадовою особою хабара за виконання в інтересах, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням наданого йому службового становища, вчинено повторно й по'єднане з вимаганням хабара.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, по сукупності злочинів, визначити Решняк Валентині Михайлівні остаточне покарання, шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим – позбавлення волі строком на п'ять років з позбавленням права займати керівні посади в регіональних службах державного ветеринарно-санітарного контролю й нагляду на державному кордоні й транспорті строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України Решняк Валентину Михайлівну звільнити від відбування призначеного покарання з випробним терміном на три роки.

Залишити відповідь