Прізвище, ім’я, по батькові: Работа Лілія Сергіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кілійське відділення Публічного акціонерного товариства «Державного ощадного банку України». контролер-касир

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-11-22
Номер судового рішення: 1-284/11

Склад злочину: Будучи наділеною адміністративно-господарськими обов'язками, у зв'язку із чим була службовою особою з повною матеріальною відповідальністю діючи з особистих корисливих мотивів, та зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом складання підроблених документів, привласнила кошти на загальну суму 2874 грн.

Покарання: кримінальне покарання: за ст. 366 ч. 1 КК України – 1 рік обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих, а також адміністративно-господарських обов'язків і розпорядженням матеріальними цінностями строком на 1 рік; за ст. 191 ч. 2 КК України 2 роки обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих, а також адміністративно-господарських обов'язків і розпорядженням матеріальними цінностями строком на 1 рік і 3 місяця. Остаточне призначено покарання у вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих, а також адміністративно-господарських обов'язків і розпорядженням матеріальними цінностями строком на 1 рік 3 місяця із звільненням від відбування основного покарання, якщо вона протягом 1 року випробного терміну не зробить іншого злочину й виконає покладені на неї обов'язки.