Прізвище, ім’я, по батькові: Путченко Михайло Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: військова частина А1232. помічник командира частини – начальник фінансово-економічної служби

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-12-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Путченка М. Ф. будучи військовою службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб заволодів та привласнив державні грошові кошти та вчинив службове підроблення, що призвело до вчинення заволодіння, привласнення та розтрати грошових коштів в особливо великих розмірах.

Покарання: На підставі ст., ст. 70, 72 КК України остаточну міру покарання Путченку М. Ф. призначити шляхом часткового складання призначених покарань у вигляді 5-ти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з здійсненням бухгалтерського обліку та обліку товаро-матеріальних цінностей строком на три роки, штрафу в розмірі 85000 грн., який виконувати самостійно. По ч. 3 ст. 209 КК України ПУТЧЕНКА М. Ф. виправдати за відсутністю в його діях складу даного злочину.