Корупціонер Пудло Сергій Геннадійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Пудло Сергій Геннадійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . начальник речового складу військової частини А3283

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 410 Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-02-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Викрадення іншого військового майна, вчинене військовою службовою особою шляхом зловживання службовим становищем.

Покарання: Пудло Сергія Геннадійовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.410 ч.2 Кримінального кодексу України і призначити йому покарання з застосуванням ст. 69 КК України у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки. На підставі ст.55 КК України позбавити Пудло Сергія Геннадійовича обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарською діяльністю строком на 2 (два) роки. На підставі ч.1 ст.58 КК України замінити основне покарання Пудло Сергію Геннадійовичу у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки на службове обмеження для військовослужбовців строком на 2 (два) роки. На підставі ч.2 ст.58 КК України в період службового обмеження проводити щомісячні відрахування із суми грошового забезпечення Пудло Сергія Геннадійовича в дохід держави в розмірі 15%. Остаточне покарання Пудло Сергію Геннадійовичу призначити у вигляді службового обмеження для військовослужбовців строком на 2 (два) роки, зі щомісячним відрахуванням 15% із суми грошового забезпечення в дохід держави, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарською діяльністю, строком на 2 (два) роки.

Залишити відповідь