Корупціонер Присяжнюк Віталій Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Присяжнюк Віталій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України. головний спеціаліст відділу Держфінпослуг

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-09-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; та умисні дії, що виразились в підробленні документу, який видається установою і надає права, з метою використання його підроблювачем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а також у використанні завідомо підроблених документів.

Покарання: На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим Присяжнюку Віталію Миколайовичу остаточно визначити покарання у виді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представників державної влади та управління строком на строком на два роки. В строк відбуття покарання Присяжнюка В. М. зарахувати час перебування його під вартою під час досудового слідства із 12.09.2011 по 20.09.2011. На підставі ст. 75 КК України Присяжнюка Віталія Миколайовича звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, якщо він протягом 2-х /двох/ років іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього судом обов’язки. У відповідності до п. п. 2,3,4 ст. 76 КК України протягом іспитового строку покласти на Присяжнюка В. М. такі обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання, періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь