Прізвище, ім’я, по батькові: Припхан Світлана Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Івано-Франківський міський підрозділ КВІ УДДУПВП. старший інспектор

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа начальницького складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення: 2011-08-17
Номер судового рішення: 0907/3-7446/2011

Склад злочину: Припхан С. Г., перебуваючи на посаді старшого інспектора Івано-Франківського міжрайонного відділу Івано-Франківського міського підрозділу КВІ УДДУПВП будучи посадовою особою, уповноваженою на виконання функцій держави згідноп.п.Д п.1 ч.1 ст.4 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції” є суб'єктом відповідальності за корупційне правопорушення, 28.07.2011 року використовуючи свої службові повноваження, порушуючи вимоги п.1 ч.1 ст.8 цього Закону за прискорення закриття справи щодо відбування покарання у вигляді громадських робіт в кількості 200 годин в інтересах засудженого Ягірського П.Г. отримала від останнього дарунок у вигляді пачки ксероксного паперу та пачки цукерок на загальну суму 108 гривень.

Покарання: Стягнення 425 гривень штрафу з конфіскацією отриманої винагороди