Корупціонер Приходько Владислав Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Приходько Владислав Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Автозаводський РВ Кременчуцького МУ ГУМВС України в Полтавській області. старший дільничний інспектор

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою або службовим становищем, вчинене працівником правоохоронного органу; службове підроблення , тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей , інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів; незаконне придбання ,зберігання , збут особливо небезпечних наркотичних засобів.

Покарання: Відповідно до ч 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покаранням визначити до відбуття 5 ( п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах , які пов’язані з здійсненням функцій представника влади на 1 ( один ) рік , з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. На підставі ст.ст.75,76 КК України звільнити засудженого Приходька В.В. від відбування покарання з випробовуванням , встановивши іспитовий строк 1 (один ) рік, зобов’язати періодично з’являтися в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації.

Залишити відповідь