Прізвище, ім’я, по батькові: Придатко Валентин Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: УДСБЕЗ УМВС України в Сумській області. начальник відділу протидії злочинам у фінансово-кредитній сфері

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-07-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Отримуючи від Капірулі О.О. та Лучанова В.В. грошові кошти у сумі 2100 доларів США, Придатко В.І. діючи за попередньою змовою з Подлужним В.С , усвідомлював, що незаконно одержує від них хабар у значному розмірі, за вчинення в їх інтересах певних дій з використанням наданої йому влади та службових повноважень, тобто вчинив злочин з прямим умислом.

Покарання: Придатку Валентину Івановичу –за ч. 3 ст. 368 КК України, із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України –у виді одного року трьох місяців позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків на строк 2 роки, та на підставі ч. 2 ст. 69 КК України – без конфіскації майна. На підставі ст. 54 КК України позбавити Придатка Валентина Івановича спеціального звання майора міліції.