Корупціонер Прутський Андрій Павлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Прутський Андрій Павлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Нововоронцовський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області. головний інспектор

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2014-04-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, і метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди державним інтересам.

Покарання: На підставі ст.75 КК України звільнити Прутського А.П. від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю один рік якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладенні на нього обов’язки. Покласти на засудженого Прутського А.П. відповідно до п.п. 3,4 ст.76 КК України такі обов’язки: – повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання, – періодично з’являтись для реєстрації в кримінально виконавчій інспекції.

Залишити відповідь