Прізвище, ім’я, по батькові: Прокіпець Наталія Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: директор ТОВ АП «Оксамит» і виконуюча обов’язки головного бухгалтера підприємства. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-09
Номер судового рішення: 1-180/2011

Склад злочину: Прокіпець Н.В,, знаходячись в смт. В.Олександрівка Херсонської області, займаючи посаду директора ТОВ АП «Оксамит»і виконуючи обов’язки головного бухгалтера підприємства, і являючись таким чином службовою особою в період часу з 01.01.2006 р. по 30.06.2010 р., умисно використовувала службове становище всупереч інтересам служби, діючи в інтересах третіх осіб, службове підроблення, тобто, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, умисне невиконання службовою особою рішення суду, що набрало законної сили, та вчинення фінансових операцій, чи укладення правочину з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно-небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а так само набуття, володіння, або використання коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно-небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмивання) доходів.

Покарання: За ч. 2 ст. 364 КК України із застосуванням ст. 69 КК України 3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з адміністративно – господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік; за ч. 1 ст. 366 КК України на 1 рік обмеження волі із позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно – господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік. ; за ч. 1 ст. 382 КК України на 1 рік позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно – господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік; за ч. 1 ст. 209 КК України на 3 роки 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно – господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом.На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання на 3 роки 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно – господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом.На підставі ст. 75 КК України звільнити її від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.