Корупціонер Пожоджук Дмитро Онуфрійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Пожоджук Дмитро Онуфрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Космацька сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-08-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Пожоджук Д.О., будучи сільським головою Космацької сільської ради, тобто посадовою особою, яка наділена організаційно-розпорядчими обов’язками, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, надав вказівку спеціалісту-бухгалтеру Івасюк О.С. під час оформлення табелів обліку робочого часу працівників сільської ради внести дані щодо відпрацьованих восьмигодинних робочих днів начальником військово-облікового столу Космацької сільської ради Палійчуком Володимиром Васильовичем впродовж 12.12.2011р., 21.12.2011р. та 01-02.02.2012р., що фактично не відповідало дійсності у зв’язку із перебуванням останнього поза межами держави. Зазначену вказівку Пожоджук Д.О. надав у зв’язку із прийняттям пропозиції неправомірної вигоди від батька Палійчука В.В. – Палійчука Василя Юрійовича виконати у вересні 2012 року роботи пов’язані із вивезенням сміття з території місця проживання Пожоджук Д.О. в с. Космач Косівського району на власному автомобілі марки «ЗІЛ 131»та придбати за власні кошти для вищевказаних потреб пальне на суму 230 грн. вищезазначені дії Пожоджука Д.О. стали підставою для незаконного нарахування Палійчуку В.В. заробітної плати за фактично не відпрацьовані робочі дні впродовж 12 грудня 2011 року, 21 грудня 2011 року та 01-02 лютого 2012 року в сумі 223,90 грн.

Покарання: Пожоджука Дмитра Онуфрійовича визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 172-2 ч.1 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Залишити відповідь