Корупціонер Потапенко Ніна Михайлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Потапенко Ніна Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Забуянська сільська рада. секретар сільської ради, виконуючий обов’язки сільського голови

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: секретар міської (міста районного значення), сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду інтересам територіальної громади; одержання службовою особою – представником влади, яка займає відповідальне становище, хабара у великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій з використанням службового становища та владних повноважень; та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання і видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Потапенко Н.М., остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків строком на 3 (три) роки та позбавленням на підставі ст. 54 КК України 9 рангу посадової особи місцевого самоврядування. До строку покарання підсудній Потапенко Н.М., зарахувати попереднє ув’язнення з 23.05.2011 року по 07.03.2012 року. На підставі ст. 75 КК України засуджену Потапенко Н.М., від відбування призначеного основного покарання звільнити, якщо вона протягом іспитового строку 3 (три) роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї на підставі ст. 76 КК України обов'язки – не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та періодично з'являтися в ці органи для реєстрації.

Залишити відповідь