Прізвище, ім’я, по батькові: Порцев Олексій Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Бехівське лісництво державного підприємства “Коростенське лісомисливське господарство”. старший майстер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-08
Номер судового рішення: № 1-523/11

Склад злочину: Зловживання службовим становищем,вчиненим з корисливих мотивів всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки та у незаконній порубці дерев у лісі, що заподіяло істотну шкоду довкіллю.

Покарання: За ст. 364 ч.2 КК України –три років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських обов'язків в галузі лісового господарства на строк на два роки, за ст. 246 КК України –два роки обмеження волі з конфіскацією незаконно добутого. На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно обрати покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських обов'язків в галузі лісового господарства на строк на два роки та з конфіскацією незаконно здобутого. На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити Порцева О.В. від відбування основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на два роки.