Корупціонер Попович Володимир Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Попович Володимир Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Червоноволодимирівська сільська рада. голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-11-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Попович В. І., працюючи на посаді голови Червоноволодимирівської сільської ради Березівського району Одеської області, будучи державним службовцем 4 категорії 7 рангу, відповідно до пп. «в»п.1 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»являючись суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, у порушення ст. ст. 19, 22 Земельного кодексу України уклав з ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» договір оренди земельної ділянки, за яким передав ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» земельну ділянку площею 0,0400 га. відповідно до договору несільськогосподарського призначення, а фактично сільськогосподарського призначення для її використання не за цільовим призначенням та отримав за це послуги телефонного зв’язку у кількості 200 безкоштовних хвилин розмов, щомісячно, вартість яких складає 1152 грн., чим вчинив корупційне адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-2 КУпАП.

Покарання: Накласти на Поповича В. І. адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 850 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у розмірі 1152 гривні.

Залишити відповідь