Корупціонер Попов Віктор Павлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Попов Віктор Павлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Ялтинський морський торгівельний порт». заступник начальника

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди свободам та інтересам окремих громадян, та заволодіння чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому.

Покарання: Відповідно ч.1 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити остаточне покарання у виді обмеження волі строком на 3 роки з обмеженням права займати посади пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих, та організаційно-господарських функцій строком на 1 рік та зі штрафом у розмірі 8500 грн. На підставі ст. 75 КК України звільнити Попова В.П. І.О. від відбування покарання, призначивши іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців. Відповідно до п.п. 2, 3 ст. 76 КК України зобов'язати Попова В.П.: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально – виконавчої інспекції про зміну місця проживання.

Залишити відповідь