Прізвище, ім’я, по батькові: Політило Олег Богданович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Львівська міська рада. виконуючий обов'язки начальника управління муніципальної дружини

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Політило О.Б. будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище одержав хабар в значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, вчинене повторно та поєднане із вимаганням хабара.

Покарання: Відповідно до ст.75 КК України, звільнити засудженого Політила Олега Богдановича від відбування призначеного йому покарання з випробуванням та встановити іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік. На підставі ст.76 КК України покласти на засудженого Політила Олега Богдановича обов’язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання. На підставі ст.77 КК України додаткове покарання у виді конфіскації майна, передбачене санкцією ч.3 ст.368 КК України, до засудженого Політила Олега Богдановича –не застосовувати. На підставі ст.54 КК України позбавити Політила Олега Богдановича 10 рангу державного службовця.