Корупціонер Політило Олег Богданович

Прізвище, ім’я, по батькові: Політило Олег Богданович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Львівська міська рада. виконуючий обов'язки начальника управління муніципальної дружини

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Політило О.Б. будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище одержав хабар в значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, вчинене повторно та поєднане із вимаганням хабара.

Покарання: Відповідно до ст.75 КК України, звільнити засудженого Політила Олега Богдановича від відбування призначеного йому покарання з випробуванням та встановити іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік. На підставі ст.76 КК України покласти на засудженого Політила Олега Богдановича обов’язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання. На підставі ст.77 КК України додаткове покарання у виді конфіскації майна, передбачене санкцією ч.3 ст.368 КК України, до засудженого Політила Олега Богдановича –не застосовувати. На підставі ст.54 КК України позбавити Політила Олега Богдановича 10 рангу державного службовця.

Залишити відповідь