Прізвище, ім’я, по батькові: Погабало Віталій Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дорожньо-патрульна служба Головного управління МВС України у Вінницькій області. інспектор дорожньо-патрульної служби взводу роти

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-06-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, використавши в особистих інтересах службове становище всупереч інтересам служби, таке що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; службове підроблення, склавши завідомо неправдиві документи та внісши до офіційних документів завідомо неправдиві відомості.

Покарання: Відповідно до ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим обрати йому остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років із позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ строком на три роки. Застосувавши ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Погабала В.Ф. від відбування основного покарання з випробуванням з дворічним іспитовим строком.