Прізвище, ім’я, по батькові: Півнюк Тамара Федорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ оподаткування фізичних осіб ДПІ у Гуляйпільському районі.. Головний державний податковий ревізор-інспектор.

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-11-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: -Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих офіційних документів; -Зловживання владою і службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, інтересам окремих громадян, вчинене працівником правоохоронного органу.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України остаточно визначити Півнюк Т.Ф. шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим: основне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі і додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної податкової служби на термін 2 роки. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Півнюк Т.Ф. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши їй випробувальний термін у 2 роки.