Корупціонер Петрів Галина Василівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Петрів Галина Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Тлумацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Івано-Франківської обласної ради. На час вчинення корупрційного злочину: головний бухгалтер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-09-19
Номер судового рішення: 1-0916135/11

Склад злочину: Петрів Г.В., перебуваючи на посаді головного бухгалтера Тлумацької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими обов’язками, шляхом зловживання своїм службовим становищем заволоділа майном вказаної освітньої установи та вчинила службове підроблення, тобто внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, а також склала і видала завідомо неправдиві документи.

Покарання: За ч.2 ст. 191 КК України із застосуванням ст. 69 КК Укравїни – 3000 (три тисячі) грн. штрафу з позбавлення права обіймати на підприємствах установах та організаціях усіх форм власності посади пов`язані з веденням бухгалтерського обліку та звітності строком на 2 (два) роки, за ч.1 ст. 366 КК України-1500 (одна тисяча п’ятсот) грн. штрафу з позбавлення права обіймати на підприємствах установах та організаціях усіх форм власності посади пов`язані з веденням бухгалтерського обліку та звітності строком на 1 (один) рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України призначити Петрів Г.В. остаточне покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 3000 (три тисячі) грн. штрафу з позбавлення права обіймати на підприємствах установах та організаціях усіх форм власності посади пов`язані з веденням бухгалтерського обліку та звітності строком на 2 (два) роки.

Подивіться ще на цих: