Корупціонер Панфілов Євген Юрійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Панфілов Євген Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ ВБП «Волна». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-04-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми; службове підроблення.

Покарання: Панфілова Євгена Юрійовича визнати винним у скоєнні злочинів: передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України та призначити йому покарання за цим законом у виді штрафу у розмірі 170000 ( ста семидесяти тисяч ) гривень в прибуток держави з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на один рік; передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України та призначити йому покарання за цим законом у виді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на один рік та зі сплатою штрафу у розмірі 4250 ( чотири тисячі двісті п’ятдесят ) гривень в прибуток держави. На підставі ст. 70 КК України визначити остаточне покарання шляхом поглинення більш суворим покаранням менш суворого у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на один рік та зі сплатою штрафу у розмірі 4250 ( чотири тисячі двісті п’ятдесят ) гривень в прибуток держави.

Залишити відповідь