Корупціонер Панасюк Андрій Ярославович

Прізвище, ім’я, по батькові: Панасюк Андрій Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТзОВ “Добробут”. директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання довірою; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України визначити Панасюку Андрію Ярославовичу остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді 5 (п»яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях різних форм власності, пов»язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Панасюка А.Я. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов»язки, призначити до відбування додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях різних форм власності, пов»язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 2 (два) роки. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Панасюка А.Я. періодично з»являтися на реєстрацію та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.

Залишити відповідь