Корупціонер Панасевич Сергій Степанович

Прізвище, ім’я, по батькові: Панасевич Сергій Степанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Оваднівська сільська рада.. голова.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-05-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Панасевич С.С., перебуваючи на посаді Оваднівського сільського голови Володимир-Волинського району Волинської області, обіймаючи на постійній основі вказану посаду, будучи відповідно до п.п. “в” п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції” посадовою особою місцевого самоврядування, діючи умисно, з метою одержання особистої неправомірної вигоди, підписав рішення Оваднівської сільської ради № 8/2 від 18.07.2011 року “Про преміювання голови сільської ради”, достовірно знаючи, що вказане рішення на сесії сільської ради не розглядалося і не приймалося. На підставі вказаного незаконного рішення Панасевич С.С. протиправно отримав премію.

Покарання: Стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (всімсот п'ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у вигляді премії в сумі 2326 грн.

Залишити відповідь