Корупціонер Пахоменко Дмитро Анатолійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Пахоменко Дмитро Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділу нагляду і безпеки Вільнянської ВК № 20 в Запорізькій області.. Молодший інспектор.

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-11-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: -Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; -Незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів і психотропної речовини, з метою їх збуту в місцях позбавлення волі

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання Пахоленку Д.А. у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права займати посади в кримінально-виправній системі строком на 2 роки без конфіскації майна. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Пахоленка Д.А. від відбування покарання з випробуванням строком на 3 (три) роки.

Залишити відповідь