Прізвище, ім’я, по батькові: Острижнюк Артур Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Інспекція ДАБК в Івано-Франківській області. головний державний інспектор відділу контролю за будівництвом об’єктів, якістю будівельних матеріалів державного ринкового нагляду та контролю у сфері житлово-комунального господарства № 1

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-09-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, одержав хабар у значному розмірі за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабар дій з використанням наданої йому влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Острижнюка Артура Ярославовича визнати винним за ч. 3 ст. 368 КК України та призначити покарання – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням функцій представника влади строком на два роки з позбавленням 11 рангу державного службовця, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного основного покарання якщо він протягом іспитового строку в один рік шість місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.