Прізвище, ім’я, по батькові: Остапович Василь Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . директор Українського державного конструкторсько-технологічного інституту транспорту агропромислового комплексу

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2013-12-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Остапович В.В., будучи службовою особою, використав бюджетні кошти у великих розмірах усупереч їх цільовому призначенню, шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів чужим майном – державними коштами у великому розмірі, та вчинив замах на заволодіння державними коштами у великому розмірі, вчинив службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: Вироком Тисменицького районного суду від 13 травня 2013 року на підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Остаповичу В. В. визначено остаточне покарання за сукупністю злочинів – п'ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності на строк три роки. На підставі ст.75 КК України, засудженого Остаповича В. В. звільнено від відбування основного покарання у виді п'яти років позбавлення волі з випробуванням, та встановлено йому іспитовий строк тривалістю три роки. Відповідно до п.п. 2, 3, 4 ч.1 ст.76 КК України, на обвинуваченого Остаповича В.В. покладено певні обов’язки. Додаткове покарання у виді трьох років позбавлення права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності підлягає до реального виконання. Апеляційний суд Івано-Франківської області ухвалив: вирок Тисменицького районного суду від 13 травня 2013 року відносно Остаповича Василя Васильовича – змінити.На підставі ст.49 КК України звільнити Остаповича В.В. від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.210 КК і в цій частині провадження в справі закрити; за ч.2 ст.366 КК – звільнити від призначеного покарання у зв’язку із закінченням строків давності, передбачених ч.1 п.1 ст. 49, ст..74 ч.5 КК. В решті вирок Тисменицького районного суду щодо Остаповича В.В. залишити без зміни.