Корупціонер Остапенко Юрій Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Остапенко Юрій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Комсомольське районне управління юстиції в м. Херсоні. Заступник начальника – начальник відділу державної виконавчої служби

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-02-04
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому виді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабар, яких-небудь дій, з використанням наданої йому влади, вчинено службовою особою, яка займає відповідальне положення, а також незакінчений замах на одержання службовою особою в будь-якому виді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабар, яких-небудь дій, з використанням наданої йому влади, вчинено повторно, службовою особою яке займає відповідальне положення, однак особа, із причин, які не залежали від його волі, не вчинила всіх дій, які вважало необхідними для доведення злочину до кінця.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточно призначити Остапенко Юрію Івановичу покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді шести років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади строком на три роки з конфіскацією всього особистого майна. Запобіжний захід Остапенко Юрію Івановичу змінити із застави в сумі 17 000 гривень на утримання під вартою, взявши підсудного під варту в залі суду. Строк відбування покарання обчислювати з 04 лютого 2013 року.Апеляційний суд Херсонської області від 11 червня 2013 року ухвалив: вирок Комсомольського районного суду м.Херсона від 04.02.2013 року, щодо Остапенка Юрія Івановича – уточнити, вважати засудженим Остапенка Ю.І. за ст.368 ч.2, ст.368 ч.2-15 ч.3 КК України, в редакції 2001 року. В решті вирок залишити без змін.

Подивіться ще на цих: