Прізвище, ім’я, по батькові: Осадча Ольга Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: «Єланецьке» відділенні Миколаївського РУ ПАТ КБ «Приватбанк». На час вчинення злочину: бухгалтер ТОБО «Єланецьке»

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-08-29
Номер судового рішення: 1-116/11

Склад злочину: Привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: За ч.2 ст.191 КК України у вигляді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на 2 (два) роки, за ч.1 ст. 366 КК України штраф в сумі 650 грн. з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на 2 (два) роки. Відповідно до ч.3 ст.72 КК України призначені покарання складанню не підлягають і виконуються окремо. Згідно ст.75 КК України Осадчу О.М. від призначеного покарання в вигляді позбавлення волі звільнити з іспитовим строком на 2 (два) роки.