Прізвище, ім’я, по батькові: Онофрійчук Ярослав Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Маріупольський слідчий ізолятор Управління Державного департаменту з питань виконання покарань в Донецькій області. молодшого інспектор.

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-08
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, з корисливих мотивів і в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинення діяння працівником правоохоронного органу злочин, а також в незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту в місці позбавлення волі особливо-небезпечного наркотичного засобу, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Онофрійчук Я.Я. покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в системі правоохоронних органів строком на два роки і з конфіскацією всього майна, що є особистою власністю засудженого. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Онофрійчук Я.Я. від основного покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину.