Прізвище, ім’я, по батькові: Ольшанський Микола Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Ярошівська сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-11-14
Номер судового рішення: 3-2124/11

Склад злочину: Ольшанський М.О. використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди, підготував та підписав рішення дев’ятої сесії шостого скликання Ярошівської сільської ради від 22 серпня 2011 р. про своє преміювання в розмірі 50% посадового окладу з нагоди відзначення 20-ї річниці незалежності України і в подальшому за розрахунково-платіжною відомістю отримав 1164 грн. Фактично ж 22 серпня 2011 р. засідання дев’ятої сесії шостого скликання Ярошівської сільської ради мало місце, але питання преміювання сільського голови не розглядалося, хоча і було включене в повістку денну. Тобто, Ольшанський М.О. порушив обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди в розмірі 1164 грн. встановлені ст.. 6 ч 1 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», вчинив адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-2 ч 1 КУпАП.

Покарання: Ольшанського Миколу Олександровича притягнути до адміністративної відповідальності за 172-2 ч. 1 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу 850 (вісімсот п’ятдесят) грн. з конфіскацією у власність держави незаконно одержаної неправомірної вигоди –премії в сумі 1164 грн.