Корупціонер Олексієнко В’ячеслав Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Олексієнко В’ячеслав Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Придніпровський РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області. заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-15
Номер судового рішення: 1-365/11

Склад злочину: Одержання службовою особою, в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: За ч. 2 ст. 368 КК України призначити йому покарання в виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Олексієнка В.П. від відбуття основного покарання в виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку три роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Олексієнка В.П. не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти цю інспекцію про зміну місця проживання, періодично з’являтись до неї для реєстрації.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь