Корупціонер Ображій Олена Анатоліївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Ображій Олена Анатоліївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області. начальник відділу державної екологічної експертизи

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ображій О.А. заволоділа чужим майном шляхом обману;підбурювання до давання хабара, та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян та державним інтересам.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, передбачених ч. 1 ст. 190, ч.4 ст. 27 ч.2 ст. 369, ч.1 ст. 364 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим та приєднання додаткових покарань, остаточно призначити Ображій О.А. покарання у виді штрафу в розмірі 5 100 (п»ять тисяч сто) грн., з позбавленням права займати посади, пов»язані з організаційно –розпорядчими та адміністративно –господарськими обов»язками в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки та зі штрафом 4 250 ( чотири тисячі двісті п»ятдесят) грн.

Залишити відповідь