Прізвище, ім’я, по батькові: Нищета Сергій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Липоводолинська селищна рада Сумської області. голова.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-02-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: Як зафіксовано у протоколі № 2 про вчинення корупційного правопорушення від 19 січня 2012 року, складеного старшим оперуповноваженим відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Сумській області, старшим лейтенантом Діскієм О.А., Нищета С.М., працюючи селищним головою смт.Липова Долина, без рішення Липоводолинської селищної ради Сумської області нарахував собі за вересень, листопад та грудень 2011 року премії на загальну суму 3627 грн. 33 коп.

Покарання: Адміністративне стягнення, передбачене ст.172-2 ч.2 КУпАП, у виді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в розмірі 2858 (дві тисячі вісімсот п’ятдесят вісім) грн. 92 коп.