Прізвище, ім’я, по батькові: Новак Андрій Адальбертович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна інспекція захисту рослин Виноградівського району. начальник

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення: 1-289/11

Склад злочину: Новак А.А., працюючи на посаді начальника Державної інспекції захисту рослин – головного державного інспектора захисту рослин Виноградівського району, яка згідно зі ст. 25 Закону України «Про державну службу» відноситься до шостої категорії і пов'язана з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, став на шлях вчинення умисних злочинів в сфері службової діяльності і в липні 2011 року одержав від Чегіль Н.В. хабар в розмірі 250 доларів США за видачу останній фіктивного посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами.

Покарання: На підставі ст.70 КК України за сукупністю вчинених злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Новак Андрію Адальбертовичу остаточне основне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських обов’язків на строк 3 (три) роки з конфіскацією його майна. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Новак Андрія Адальбертовича від відбування призначеного йому основного та додаткового обов`язкового покарання у виді конфіскації майна з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку 3 /три/ роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки, передбачені ст.76 КК України: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з`являтись для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції. Додаткове обов`язкове покарання у виді позбавлення Новака А.А. права обіймати посади в органах державної влади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських обов’язків на строк 3 (три) роки , підлягає реальному виконанню, строк якого слід обраховувати з моменту набрання вироком законної сили.