Прізвище, ім’я, по батькові: Невмержицький Василь Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Нагорянське лісництво ДП «Словечанський лісгосп». майстер лісу

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-07-08
Номер судового рішення: 1-168/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому повторно;умисні дії виражені в службовому підробленні, тобто внесенні службовою особою до офіційних документів, завідомо для неї, неправдивих за змістом відомостей, складанні та видачі завідомо неправдивих за змістом офіційних документів.

Покарання: За ст. 191 ч.3 КК України з застосуванням ст.69 КК України у виді штрафу 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 850 гривен без позбавлення права обіймати певні посади; за ст. 366 ч.1 КК України з застосуванням ст. 69 КК України у виді штрафу 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 510 гривень без позбавлення права обіймати певні посади. На підставі ст. 70 ч.1 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженому Невмержицькому В.В. покарання у виді штрафу 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 850 гривень без позбавлення права обіймати певні посади.