Прізвище, ім’я, по батькові: Невмержицька Наталія Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Магазин Покалівського сільського споживчого товариства в с. Хлупляни Овруцького району Житомирської області. На час вчинення злочину: завідуюча (керуюча) магазином

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-03
Номер судового рішення: 1-282/11

Склад злочину: умисні дії, які виразились у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, яке було ввірене їй; умисні дії, які виразились у внесенні службовою особою до офіційних документів – товарно-грошових звітів завідомо неправдивих відомостей, а також їх видачі.

Покарання: За ст. 191 ч.2 КК України-2 роки позбавленні волі з позбавленням права обіймати посади завідуючої магазинів, строком на 1 рік 6 місяців; за ст. 366 ч.1 КК України-штаф 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 510 гривень з позбавленням права обіймати посади завідуючої магазином строком на 1 рік. На підставі ст. 70 ч.1 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженій Невмержицькій Н.В. покарання-2 (два) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади завідуючої магазинів, строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. На підставі ст.ст. 79, 76 п..3 КК України, засуджену Невмержицьку Н.В. звільнити від відбування призначеного судом основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 (один) рік, зобов'язавши її повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи або навчання.