Корупціонер Несмашний Олександр Олександрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Несмашний Олександр Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Антрацитовський районний відділ ГУМВС України в Луганській області. Начальник сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинив зловживання владою, тобто навмисне в інших особистих інтересах і в інтересах третіх осіб використання посадовою особою влади всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, вчинено працівником правоохоронного органу, а також складання, видачу посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, підроблення офіційного документа.

Покарання: У відповідності зі ст.70 ч.1 КК України по сукупності вчинених злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Несмашному Олександру Олександровичу покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих і адміністративно – господарських функцій, строком на 1 рік, а у відповідності зі ст.75 КК України звільнити його від відбування основного покарання з випробуванням, з випробним терміном на 1 (один) рік. У відповідності зі ст. 76 КК України покласти на засудженого Несмашного О.О. обов'язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну свого місця проживання й не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції.

Залишити відповідь