Корупціонер Неровний Данило Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Неровний Данило Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Оперуповноважений податкової міліції. Мелітопольска ОДПІ Запорізької області

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа рядового складу податкової міліції
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-06-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання посадовою особою, що займає відповідальне положення, по попередній змові групою осіб, у якому-небудь виді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, якої-небудь дії з використанням наданої йому влади й службового становища.

Покарання: Визнати Неровного Данила Михайловича винним в вчиненні злочину, передбачений ст. 368 ч.2 КК України (у редакції до 01.07.2011 г.) і призначити покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з оперативною й слідчою діяльністю в органах податкової міліції й органів УМВД України строком на 2 року, із застосуванням ст. 77 КК України – без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 54 КК України з позбавленням Неровного Данила Михайловича – капітана податкової міліції. У відповідності зі ст. 75 КК України від відбування заснованого покарання звільнити з випробним терміном на 1 рік.

Залишити відповідь